Tag kontakt.

Ekenäs Bilhus

Västanbyvägen 1
10600 Ekenäs
Service +358 19 221 0200
Service: service@autotalolohja.fi

Försäljning: +358 44 7213023
Försäljning: ekenasbilhus@autotalolohja.fi

Reservdelar: +358 19 221 0224
Reservdelar: varaosat.tammisaari@autotalolohja.fi

Autotalo Lohja

Lehmijärventie 5
08500 Lojo
+358 19 33271 (central)
 info@autotalolohja.fi

Service och reparationer

Tommy Ljunggren

Verkstadschef

+358 44 741 6773

tommy.ljunggren@autotalolohja.fi

Andreas Impola

Servicerådgivare

+358 44 741 6778

andreas.impola@autotalolohja.fi

Viivi Montonen

Servicerådgivare

+358 44 741 6777

viivi.montonen@autotalolohja.fi

Reservdelar och tilläggsutrustning

Johnny Henriksson

Reservdelschef

+358 44 741 6774

johnny.henriksson@autotalolohja.fi

Christoffer Nyman

Reservdelsförsäljare

+358 44 7416 775

christoffer.nyman@autotalolohja.fi

Försäljare

Kurre Ahllund

Försäljningschef

Volkswagen, Seat och bytesbilsförsäljning

+358405582062

kurre.ahllund@autotalolohja.fi

Andre Lindgren

Bilförsäljare

Volkswagen, Seat och bytesbilsförsäljning

+358407611533

andre.lindgren@autotalolohja.fi

Jörgen Wiberg

Bilförsäljare

Volkswagen, Seat och bytesbilsförsäljning

+358400828417

jorgen.wiberg@autotalolohja.fi

Ledning

Juhani Mattinen

Verkställande direktör

+358 44 332 7202

juhani.mattinen@autotalolohja.fi

Nina Aulavuori

Bilsekreterare

+358 50 549 6654

nina.aulavuori@autotalolohja.fi

Katja Välimäki

Bilsekreterare

+358 44 721 3012

katja.valimaki@autotalolohja.fi

This site is registered on wpml.org as a development site.